meblelublin.pl

Pod tym adresem internetowym (meblelublin.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Dzierżawione w Headway serwisy są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczy, najczęściej wpisywanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, alergolog Warszawa, remonty Lublin. Generyczne adresy dużo łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę nazwy dla swojej działalności? Co możecie dla mnie zrobić?

Powiedz nam, co robisz, a wynajdziemy zapewne pasujący adres, zawierającą najlepsze słowa klucze. Tylko zadzwoń do nas!


3. Mam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Płacisz tylko miesięczny abonament za stronęWWW, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny abonament.


5. Jak powstają treści dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej teksty, a konkretnie ich struktura i język. By zatem stworzyć treści, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej usługach. Tylko w taki sposób znajdziemy sprawy, które zaciekawią przyszłych użytkowników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się samodzielnie: piszemy teksty, by były interesujące dla klientów, ale i spełniały wymogi optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy treści dostosowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach zdjęcia?

Stosujemy ilustracje z najpopularniejszych internetowych baz zdjęć. Naturalnie możesz przesłać nam swoje fotografie, jeśli posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę zmienić w wykonanym dla mnie WWW?

Dajemy klientowi wykonaną przez nas stronę z prośbą o zaakceptowanie. Masz 2 tygodnie na przesłanie wszelkich poprawek. Bezpłatnie skorygujemy serwis.


8. Dla kogo jest adresowana ta oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może posiadać inny adres swojej strony WWW, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wyjaśnimy, jak to bezproblemowo zrobić.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za stworzenie tekstów na serwisy WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od wymyślania przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz zmiany na swojej stronie, wyślij mail swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!