meblelublin.pl

Pod tym adresem internetowym (meblelublin.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway strony WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze słów kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez internautów szukających usług lokalnych, fryzjer Kraków. Tego typu domeny dużo łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są prostsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem nazwy dla swojej działalności? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, czym się zajmujesz, a wynajdziemy zapewne pasujący adres, zawierającą najważniejsze słowa klucze. Tylko skontaktuj się z nami!


3. Mam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza jedynie miesięczny czynsz za stronęWWW, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc czynsz.


5. Jak opracowujecie treści dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony WWW są jej treści, a właściwie ich struktura i język. By zatem opracować treści, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej działalnośći. Tylko w taki sposób wynajdziemy punkty, które zaciekawią potencjalnych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się samodzielnie: tworzymy treści, by były ciekawe dla klientów, ale i realizowały kryteria dopadowania strony w Google. Gwarantujemy teksty dopasowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach fotografie?

Stosujemy ilustracje z najpopularniejszych internetowych banków zdjęć. Naturalnie możesz przekazać nam swoje fotografie, pod warunkiem że posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w wykonanym dla mnie WWW?

Dajemy klientowi wykonaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o zaakceptowanie. Masz 14 dni na przesłanie wszelkich sugestii. Bezpłatnie poprawimy serwis.


8. Dla kogo jest oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie takie firmy najczęściej potrzebują marketingowego wsparcia, ponieważ najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może zaproponować własny swojej strony, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, można. Chętnie wyjaśnimy, jak to bezproblemowo zrobić.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za napisanie tekstów na serwisy internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od wymyślania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz zmiany na swoim serwisie internetowym, napisz zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!