meblelublin.pl

Pod tym adresem internetowym (meblelublin.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Wynajmowane serwisy WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Generyczne adresy znacznie łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem domeny dla swojej firmy? Co możecie dla mnie zrobić?

Powiedz nam, co robisz, a znajdziemy na pewno stosowny adres, zawierającą najlepsze frazy kluczowe. Po prostu zadzwoń do nas!


3. Mam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Płacisz tylko miesięczny abonament za serwis, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny czynsz.


5. Jak piszecie tekst dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony internetowej są jej teksty, a dokładnie ich struktura i język. By zatem napisać treści, potrzebujemy jak najwięcej wiadomości o Twojej działalnośći. Tylko w taki sposób znajdziemy kwestie, które zainteresują potencjalnych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się samodzielnie: tworzymy treści, by były interesujące dla czytelników, ale i spełniały kryteria optymalizacji strony w Google. Gwarantujemy teksty dostosowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach ilustracje?

Wykorzystujemy ilustracje z profesjonalnych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz przesłać naszej firmie swoje ilustracje, pod warunkiem że posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w przygotowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientowi opracowaną przez nasz zespół stronę WWW z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 14 dni na przesłanie wszelkich zmian. Za darmo poprawimy serwis.


8. Dla kogo skierowana jest ta oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie tego typu firmy najczęściej potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zasugerować własny swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Na pewno wyjaśnimy, jak to prosto zrealizować.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za stworzenie tekstów na serwisy internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od pisania przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz uzupełnień na stronie WWW, wyślij zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!