meblelublin.pl

Pod tym adresem internetowym (meblelublin.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Dzierżawione w Headway serwisy WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczowych, najczęściej wpisywanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, fryzjer Kraków. Takie domeny wiele łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi adresami są prostsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie widzę domeny dla swojej działalności? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, co robisz, a wynajdziemy zapewne stosowną domenę, zawierającą najlepsze frazy kluczowe. Tylko zadzwoń do nas!


3. Mam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza tylko co miesiąc czynsz za serwis, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny abonament.


5. Jak tworzycie treść dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej teksty, a dokładnie ich struktura i język. By zatem napisać treści, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej działalnośći. Tylko w ten sposób znajdziemy rzeczy, które zaciekawią przyszłych czytelników. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się samodzielnie: piszemy treści, by były ciekawe dla klientów, ale i spełniały wymogi dopadowania strony w Google. Zapewniamy teksty dostosowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach ilustracje?

Wykorzystujemy zdjęcia z najpopularniejszych internetowych banków zdjęć. Naturalnie możesz dostarczyć naszej firmie swoje ilustracje, pod warunkiem że posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę zmienić w zaprojektowanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientowi wykonaną przez nas stronę internetową z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 14 dni na przekazanie wszelkich sugestii. Za darmo naniesiemy zmiany serwis.


8. Do kogo jest adresowana propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie takie przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują pomocy w internecie, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może posiadać inny adres swojego serwisu, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wytłumaczymy, jak to łatwo wykonać.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za stworzenie tekstów na strony internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od pisania przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz zmiany na stronie WWW, napisz zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!