meblelublin.pl

Pod tym adresem internetowym (meblelublin.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Dzierżawione w Headway strony internetowe są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez internautów szukających usług lokalnych, malowanie Częstochowa. Tego typu domeny wiele łatwiej zapamiętać, a strony z takimi adresami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem domeny dla swojej działalności? Co możecie dla mnie zrobić?

Powiedz nam, co robisz, a znajdziemy zapewne stosowny adres, zawierającą najlepsze frazy kluczowe. Po prostu skontaktuj się z nami!


3. Posiadam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Płacisz jedynie miesięczny abonament za stronęWWW, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny czynsz.


5. Jak opracowujecie teksty dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej treści, a dokładnie ich struktura i język. By zatem napisać teksty, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w ten sposób znajdziemy punkty, które zaintrygują przyszłych czytelników. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztę zrobimy samodzielnie: piszemy treści, by były ciekawe dla klientów, ale i spełniały kryteria dopadowania strony w Google. Gwarantujemy teksty dostosowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach fotografie?

Korzystamy fotografie z najpopularniejszych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz przekazać naszej firmie swoje zdjęcia, o ile posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w zaprojektowanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientowi wykonaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o akceptację. Masz 10 dni roboczych na spisanie wszelkich uwag. Gratis skorygujemy serwis.


8. Do kogo jest oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie takie firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w internecie, ponieważ najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Klient może zasugerować własny swojej strony, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wyjaśnimy, jak to łatwo zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za opracowanie tekstów na serwisy internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od pisania przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na stronie WWW, napisz mail swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!