meblelublin.pl

Pod tym adresem internetowym (meblelublin.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Dzierżawione w Headway serwisy są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez internautów szukających usług lokalnych, np. ginekolog Poznań, lampy Lublin. Generyczne domeny wiele łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi adresami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę nazwy dla siebie? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, czym się zajmujesz, a wyszukamy zapewne odpowiednią domenę, zawierającą najlepsze słowa kluczowe. Tylko skontaktuj się z nami!


3. Posiadam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza jedynie co miesiąc abonament za stronęWWW, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc czynsz.


5. Jak powstają teksty dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej treści, a dokładnie ich struktura i język. By zatem stworzyć teksty, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej firmie. Tylko w taki sposób wynajdziemy sprawy, które zaintrygują potencjalnych odbiorców. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się samodzielnie: tworzymy treści, by były ciekawe dla czytelników, ale i spełniały wymogi dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy treści dostosowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach zdjęcia?

Korzystamy ilustracje z najpopularniejszych internetowych stocków zdjęć. Oczywiście możesz dostarczyć nam swoje ilustracje, o ile masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w wykonanym dla mnie WWW?

Dajemy klientom wykonaną przez nas stronę internetową z prośbą o zaakceptowanie. Masz 14 dni na przekazanie wszelkich poprawek. Za darmo poprawimy serwis.


8. Do kogo jest adresowana ta oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie takie firmy najczęściej potrzebują marketingowego wsparcia, ponieważ najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może posiadać własny swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Chętnie wyjaśnimy, jak to łatwo zrealizować.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za opracowanie tekstów na serwisy WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od wymyślania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz zmiany na swoim serwisie internetowym, wyślij zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!