meblelublin.pl

Pod tym adresem internetowym (meblelublin.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Wynajmowane serwisy WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, fryzjer Kraków. Generyczne adresy znacznie prościej zapamiętać, a serwisy z takimi nazwami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem adresu dla swojej firmy? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a wyszukamy zapewne właściwą domenę, zawierającą najważniejsze słowa klucze. Tylko skontaktuj się z nami!


3. Posiadam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza tylko miesięczny abonament za stronęWWW, w którym zawiera się również przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc abonament.


5. Jak opracowujecie teksty dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej treści, a właściwie ich struktura i język. By zatem napisać treści, potrzebujemy jak najwięcej wiadomości o Twojej usługach. Tylko w taki sposób wynajdziemy punkty, które zainteresują przyszłych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się samodzielnie: piszemy teksty, by były interesujące dla czytelników, ale i spełniały kryteria dopadowania strony w Google. Gwarantujemy teksty dostosowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach ilustracje?

Wykorzystujemy ilustracje z największych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz przesłać nam swoje ilustracje, jeśli posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę zmienić w zaprojektowanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientowi opracowaną przez nas stronę internetową z prośbą o akceptację. Masz 14 dni na przesłanie wszelkich uwag. Gratis poprawimy serwis.


8. Do kogo skierowana jest ta oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie tego typu firmy najczęściej potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może zasugerować własny swojej strony, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wytłumaczymy, jak to szybko zrealizować.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za napisanie tekstów na serwisy WWW dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od tworzenia tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na swoim serwisie internetowym, napisz mail swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!